Изгледаат како облачиња, вкусот неверојатен – погачи кои не дебелеат

Изгледаат како облачиња, вкусот неверојатен – погачи кои не дебелеат

Направете вкусни погачи кои не дебелеат, па може да ги јадете без грижа на совест.Совршен рецепт за појадок, ужина или вечера.

 

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко