Супер одат со тартар или кечап: Вкусно мезе од компир

Супер одат со тартар или кечап: Вкусно мезе од компир

Доста е од пржени и печени компири, чипс или пире. Направете нешто ново и вкусно, совршено за со тартар сос или кечап. Супер вкусни грицки од компир.

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text