Тој одгледа малина голема колку диња – сите се фатија за глава, како е можно?

Тој одгледа малина голема колку диња – сите се фатија за глава, како е можно?

Маж од Зрењанин направи нешто поради кое сите се фатија за глава. Верувале или не, тој одгледа малина, тешка неверојатни 6,38 килограми. Фотографијата со брзина на светлината почна да се шири на Интернет, а како и не би.Инаку, оваа година многу експерти се изненадени од квалитетот и обемот на зеленчукот и овошјето во БиХ.

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед