НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: Не сте излупиле лубеница вака – ви требаат 10 секунди

НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: Не сте излупиле лубеница вака – ви требаат 10 секунди

Супер трик за летото. Одберете си вкусна и сочна лубеница и излупете ја како професионалец.

Еве како:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате