Сок полн витамини за имунитет: Вкусно овошје во чаша

Сок полн витамини за имунитет: Вкусно овошје во чаша

И за здравје, и за имунитет и за ноќи и денови со пријателките. Направете вкусен џус богат витамини во чаша. Видеото ќе ви покаже што ви треба:

 

Повеќе вести на Готви.мк

Англиски погачици со чедар – ќе ги правите во секоја прилика

Полнети тиквички по најдобар рецепт

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

singlepost_text