РУЧЕК НАБРЗИНА, А ВКУСОТ ДОЛГО СЕ ПАМЕТИ: Брзи резанци со тиквица

РУЧЕК НАБРЗИНА, А ВКУСОТ ДОЛГО СЕ ПАМЕТИ: Брзи резанци со тиквица

Направете вкусно јадење кое е спој на италијанската кујна и совршениот и освежителен вкус на тиквици.Ова е се што ви треба и начинот на подготовка:

 

Повеќе на Готви.мк:

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

singlepost_text