СУПЕР ТРИК:  Погледнете колку може да си олесните со една тегла од кујната

СУПЕР ТРИК:  Погледнете колку може да си олесните со една тегла од кујната

Со само една тегла од кујната може да излупите јајце за секунда, или пак да излупите лук. Ее неколку корисни трикови:

 

Повеќе на Готви.мк:

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

singlepost_text