Имав 68 килограми во сабота, а во четврток 63 – ова е магична напивка

Имав 68 килограми во сабота, а во четврток 63 – ова е магична напивка

Магдоносот е познат по своите здрави и лековите својства, како и по тоа што помага за слабеење. Затоа ние ви нудиме супер напивка со која ќе станете фит.Ви требаат 5 магдоноси и 1 литар вода.

Водата се зоврива и се додава исечканиот магдонос. Се остава на ладење 20 минути, па се цеди.

Се пие цел ден.

Ова освен за диета добро е и за отстранување на токсините од телото.

Повеќе на Готви.мк:

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи