ЗДРАВО И ВКУСНО: Најдобар рецепт за полнети печурки

ЗДРАВО И ВКУСНО: Најдобар рецепт за полнети печурки

Направете совршен ручек или мезе со печурки. Ви треба блендер, многу зеленчук и зачини.Вкусот е одличен, еве како да ги подготвите:

 

Повеќе рецепти на Gotvi.mk:

ШАРЕНА, БРЗА, ВКУСНА: Оваа пица нема тесто, не се меси – еве што е тајната

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки