ВИДЕО: Стави талог кафе на фолија – домаќинки најголемата мака е решена

ВИДЕО: Стави талог кафе на фолија – домаќинки најголемата мака е решена

Сите уживаме во вкусот на кафето, но освен за пиење тоа може да се употреби и за нешто друго. Талогот од кафе помага да се ослободите од здодевните комарци, па затоа се што ви треба е парче фолија и кафе.https://www.youtube.com/watch?v=MSxy6_fJFN0

Повеќе рецепти на Gotvi.mk:

РИЗНИЦА ОД ЗДРАВЈЕ: Сок од домати – 1001 причина зошто да го пиете

Како прави Италијанци: Направете вкусни брускети со домати

Закрепнете со кремаста чорба од домати и моркови

ПОДОБРО ОД БОЛОЊЕЗЕ: Сос од домати и босилек

Готово во два потега: Тестенини со шери домати

Никој нема да им одолее – Ќофтенца во сос од домати и пармезан

Смути со шери домати – нов здрав вкус во кујната

ТРИК НА ГОДИНАТА: Исечете 20 домати за 5 секунди

singlepost_text