ХИТ НА ДЕНОТ: Кремаст компир од рерна

ХИТ НА ДЕНОТ: Кремаст компир од рерна

Од компир никогаш доста, секогаш има идеи како да се подготви на нов начин, многу е вкусен и хранлив.
Ви нудиме рецепт за кремаст компир од рерна.
Еве како се прави:

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате