Го додаде ова во кафето и немаше потреба од диета – седете и слабејте брзо

Го додаде ова во кафето и немаше потреба од диета – седете и слабејте брзо

Иако звучи чудно дури и грозно, сепак, ако комбинирате маргарин и кафе ќе имате голем број придобивки.Ќе ве засити, па ќе прескокнете оброк, ќе ви даде енергија и на телото и на умот, дури до 6 часа, а и ќе ви помогне да слабеете.

 

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Ќе ве врати во детството: Омилениот десерт на сите генерации

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат