Разбудете се без подочници – оваа смеса ги брише како магично стапче

Разбудете се без подочници – оваа смеса ги брише како магично стапче

АКо сакате да се разбудите свежи, без темни кругови под очите, тогаш направете си домашна евтина смеса која брише се како со магично стапче.Еве како:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text