Ќе заборавите на зелена и шопска: Салата за фит тело   

Ќе заборавите на зелена и шопска: Салата за фит тело  

Направете здрава и вкусена салата, која совршено ќе ви дојде за овој летен период кога сите посакуваме рамен стомак и затегнато тело.

Салата со боранија и шампињони, која е диетална и здрава ќе ви стане омилениот вкус, а видеото ви открива како да ја подготвите истата:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text