Компир на посебен начин – не сте јаделе ваков, ова е тајната

Компир на посебен начин – не сте јаделе ваков, ова е тајната

Направете вкусен компир на необичен начин. Зачинет, вкусен, брз и пикантен, ова е се што ви треба за нешто ново и вкусно во кујната.

Повеќе на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text