УХМР за денеска со лоша вест

УХМР за денеска со лоша вест

Времето во Македонија претпладне ќе биде променливо облачно, во јужните делови нестабилно со пороен дожд и грмежи. Ќе дува засилен северен ветер, особено вдолж Повардарието.Температурата ќе се движи од 18 до 29 степени.

Во Скопје ќе биде променливо облачно. Ќе дува засилен северен ветер.

Температурата ќе достигне до 27 степени.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

 

Зошто се прават мекици и зошто мајките не се присутни?

Северина држи диета кога е бремена – Еве која

ВИДЕО: Кои се 10 најважни намирници за бебињата

Senigallia – Хотел, бар и ресторан кој стана уште едно обележје на Скопје

Дохранување на вашето бебе – Прочитајте искуство и совети од родители

Грижете се за здравјето на бебето: Еве што треба да јадат трудниците

ФОТО: Еве како ќе се вика петтото дете на Џејми Оливер

ФОТО: Џејми Оливер е татко за пример

singlepost_text