ЕВТИН, ВКУСЕН И БРЗ ДЕСЕРТ: Обланди со јаболка

ЕВТИН, ВКУСЕН И БРЗ ДЕСЕРТ: Обланди со јаболка

Обландите никогаш не биле поздрави и повкусни. Иако делува чудно, ако ги направите со јаболка, нема да зажалите. Еве како да си направите супер вкусен и брз десерт.

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?