Највкусните летни бомбици

Највкусните летни бомбици

Направете бомбици со кокос и вишни. Неверојатно вкусна летна комбинација која се топи во устата. Ова е се што ви треба:

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?