ХРОНО ПИТА – уживајте без да накачите килограми

ХРОНО ПИТА – уживајте без да накачите килограми

Направете вкусна и лесна хроно пита, по која полуде регионот.Ви требаат малку состојки, здрава е и нема да накачите килограми.

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?