ВИДЕО ХИТ: Вакви полнети пиперки не сте јаделе

ВИДЕО ХИТ: Вакви полнети пиперки не сте јаделе

И најискусната домаќинка не се сетила на нешто толку хранливо и вкусно. Направете полнети пиперки со палента, вистински летен вкус.Ова е се што ви треба.

Видеото ќе ви ја покаже подготовката:

 

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Прекрасно: Џенет Џексон бремена во својата 50 година (ФОТО)

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

singlepost_text