Оваа билка ја убива желбата за никотин

Оваа билка ја убива желбата за никотин

Наместо да се мачите со разни препарати, со оглед на тоа колку лоша и штетна навика е пушењето, пробајте да се одвикнете со една билка.Ова видео ќе ви покаже се:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате