Две состојки, 15 минути и само 93 калории – десерт кој е дар од Бога

Две состојки, 15 минути и само 93 калории – десерт кој е дар од Бога

Направете нискокалоричен, вкусен, брз и евтин десерт кој има само93 калории, а сите ќе сакаат да го јадат цел ден.Ова е се што ви треба за лесно уживање достапно за сечиј џеб.

Поврзани вести на Gotvi.mk

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават гости

Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки

Рецепт за брзо мезе за ненајавени гости

Рецепт за највкусни посни и интегрални грисини тука