Комбинацијата јаболко и цимет е фантастична – еве што се лекува

Комбинацијата јаболко и цимет е фантастична – еве што се лекува

Направете си совршено здрава и вкусна комбинација од јаболко и цимет која лечи се и го забрзува и поттикнува метаболизмот.Видеото ќе ви покаже зошто е корисна и како се прави:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text