ВАРДАР НОВ ЕВРОПСКИ ШАМПИОН – МАКЕДОНИЈА ГОРДА

ВАРДАР НОВ ЕВРОПСКИ ШАМПИОН – МАКЕДОНИЈА ГОРДА

Вардар е новиот европски шампион! Иван Чупиќ во последните секунди даде гол и го победи противникот ПСЖ.

Браво ВАРДАР, Македонија слави!

ФОТО: РК ВАРДАР

 

singlepost_text