Брза торта без брашно и јајца

Брза торта без брашно и јајца

Направете вкусна брза чоколадна торта без брашно и без јајца. Брзо се прави, побрзо се јаде.Ова е се што ви треба:

 

Повеќе десерти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text