ЗА ФИТ ФОРМА ЛЕТОВО: Нов рецепт за зелена салата

ЗА ФИТ ФОРМА ЛЕТОВО: Нов рецепт за зелена салата

 

Зелената салата е здрава, вкусна, полна витамини и секако супер решение за топ форма летово.

Ако додадете и спанаќ, тогаш вкусот е загарантиран.

Јадете и топете килограми, ова е подготовката:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате