Брз чоколаден колач – состојките ги имате дома

Брз чоколаден колач – состојките ги имате дома

Направете брз и вкусен, а толку кремав и сочен чоколаден колач, со состојки кои ги имате во кујната.

Супер уживање кое децата ќе го обожаваат.

Ова  е се што ви треба:

 

Поврзани вести на Gotvi.mk

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават гости

Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки

Рецепт за брзо мезе за ненајавени гости

Рецепт за највкусни посни и интегрални грисини тука