НИКОГАШ ПОЛЕСНО: Бел сос за макарони од две состојки

НИКОГАШ ПОЛЕСНО: Бел сос за макарони од две состојки

Ако сакате супер сос за макарони, бидејќи ви здодеало од вообичаените болоњези или со печурки, ова е спасот за вас. Ви требаа само сувомеснато и павлака, и секако макарони.

Поврзани вести на Gotvi.mk

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават гости

Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки

Рецепт за брзо мезе за ненајавени гости

Рецепт за највкусни посни и интегрални грисини тука