ВИДЕО: Нема да верувате што стави во макароните – вкусот е фантазија

ВИДЕО: Нема да верувате што стави во макароните – вкусот е фантазија

Направете совршен специјалитет од италијанската кујна. Макарони со една намирница која е евтина, а ги прави толку посебни. Се што ви треба за ручек боли глава е презла.Ова е подготовката:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате