Овој сок го пиела 6 дена на празен желудник – кога го видела својот стомак останала без зборови

Овој сок го пиела 6 дена на празен желудник – кога го видела својот стомак останала без зборови

Имаме решение за маснотиите околу стомакот. Многумина веќе го пробале и сите тврдат дека е навистина ефикасен, а и вие ќе го потврдите тоа доколку го пробате.

Состојки:

  • еден лимон
  • многу магдонос
  • чаша вода

Со помош на блендер иситнете го магдоносот. Направете сок од лимон и прелијте го магдоносот. Сипете чаша вода и мешајте некое време. Конзумирајте го овој пијалок на празен желудник, наутро, 6 дна. Направете 10 дена пауза. Напитокот сигурно ќе ви помогне да ги остварите своите цели и да согорите многу калории. По 6 дена ќе ги почувствувате резултатите.

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула