ХРОНО МИКС: Ручек од тегла кој топи килограми

ХРОНО МИКС: Ручек од тегла кој топи килограми

Направете деликатесен ручек во тегла. Богат со витамини, препорлн со зеленчук, овој ручек е лесен и брз и топи килограми.

Повеќе десерти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед