Децата не сакаат да јадат леб? – направете го овој и ќе бараат репете

Децата не сакаат да јадат леб? – направете го овој и ќе бараат репете

Ако имате проблем со тоа да ги натерате децата да јадат леб, тогаш ова е спасот за вас. Направете вкусни перничиња од тесто, изгледа неодоливо, а за вкусот нема коментар.Се е прикажано во видеото:

 

Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?