Сладолед со банани и еурокрем – не сте пробале нешто повкусно

Сладолед со банани и еурокрем – не сте пробале нешто повкусно

Толку кремаво, вкусно и лесно. Направете сладолед од банани и еурокрем.Ова е повкусно од се што сте пробале:

Повеќе на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула