Регионот полуде, направете ХРОНО ЛЕБ – јадете а не се дебелеете

Регионот полуде, направете ХРОНО ЛЕБ – јадете а не се дебелеете

Иако сите знаеме дека не треба да јадеме леб кога слабееме, хроно лебот е нешто по кое збудале целиот свет.Направете го брзо и лесно, во видеото е прикажано се. Јадете го колку сакате, не дебелее.

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула