Проја на босански начин – еве што ја прави толку посебна

Проја на босански начин – еве што ја прави толку посебна

Сите знаеме рецепти за проја, а вака се прави на босански начин.Ова е тајната за совршен вкус.

Повеќе десерти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед