Ако ви е доста од шопска, грчка и мешана: ФЕТА САЛАТА

Ако ви е доста од шопска, грчка и мешана: ФЕТА САЛАТА

Направете совршена фета салата со совршен вкус. Брзо и лесно се прави, а се јаде за миг.Освежете се со кремав вкус.

Ова е рецептот:

Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?