A dog tick stuck in the arm skin in Summer

СПАС ЗА НАЈГОЛЕМИОТ ПРОБЛЕМ НА ГОРЕШТИНИТЕ: Со една намирница крлежите сами паѓаат од кожата

Ако имате проблем со крлежите на горештините кои следат летово, се што ви треба е само една евтина намирница од кујната.Со ова крлежите сами ќе паднат, нема потреба да се мачите.

Ова е тајната:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text