ВИДЕО: Направил дупка во лубеница и во неа ставил стопен алуминиум – нема да верувате

ВИДЕО: Направил дупка во лубеница и во неа ставил стопен алуминиум – нема да верувате

Постојат случаи кога некој сосем случајно ќе направи уметничко дело. Токму тоа се случило на еден пар, кој одлучил да направи интересен експеримент со топен алуминиум и лубеница.Иако сите мислеле дека ќе дојде до експлозија на лубеницата, тоа не се случило. Напротив, се случило нешто прекрасно.

Погледнете го видеото:

Повеќе десерти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

 

singlepost_text