ВИДЕО: Се нервирате кога останува дамка од етикетите на садовите? – отстранете ги со трик

ВИДЕО: Се нервирате кога останува дамка од етикетите на садовите? – отстранете ги со трик

Ако и вас ве нервираат етикетите на садовите кои едвај се вадат и најчесто остануваат дамки од нив, ние ви нудиме супер трик. Погледнете како брзо и лесно да се ослободите од нив и тоа за една минута, на видеото на практична жена.

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести и рецепти:

Мажите ќе ве обожаваат: Направете им сладолед од пиво

Брашно, пиво, јајца и путер – 4 состојки за генијален резултат во кујната

Вкусно мезе: Крокети со пилешко и шунка – одлични за со ладно пиво

Необичен десерт на кој мажите ќе се радуваат: Палачинки со пиво

Викенд мезе: Поховани маслинки – одлично одат со пиво

Добра вест за мажите: Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет