ТАЈНАТА НАСОВРШЕН ДЕСЕРТ Е ОТКРИЕНА: Сладолед-колач

ТАЈНАТА НАСОВРШЕН ДЕСЕРТ Е ОТКРИЕНА: Сладолед-колач

Направете нешто вкусно за периодов. Сладолед колач ќе ве заслади и ќе ве освежи и разлади.Ова е се што ви треба, а видеото прикажува и како се подготвува:

 

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко