Ни кафеаните не ги прават вака: Тиквици со еден додаток кој ги прави СОВРШЕНИ

Ни кафеаните не ги прават вака: Тиквици со еден додаток кој ги прави СОВРШЕНИ

Ако додадете малку лук и магдонос во похованите тиквици, рецептот ќе излезе совршен. Ова е се што ви треба и начинот на подготовка:

Повеќе на Готви.мк:

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

singlepost_text