ДЕЛИКАТЕС ЗА ДОБРО УТРО: Сунѓерчиња од јајца

ДЕЛИКАТЕС ЗА ДОБРО УТРО: Сунѓерчиња од јајца

За да го започнете денот со вкусен појадок кој ќе ви даде енергија, ви нудиме супер рецепт. Мини сунѓерчиња од јајца се одличен начин за старт на денот. Ова е се што ви е потребно, а во видеото е прикажан и начинот на подготовката:

Повеќе на Готви.мк:

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

singlepost_text