ВИДЕО: Сунѓерот не е само за во кујна – нема да верувате за што се користи

ВИДЕО: Сунѓерот не е само за во кујна – нема да верувате за што се користи

Сунѓерите за миење садови не се само за во кујна. Можете со нив да имате полесен и поедноставен живот, па затоа со ова видео ви претставуваме неколку трикови за подобра организација.

Дали знаевте дека од него можете да направите вистинско чудо за чистење на вашата куќа со помош на нож и мал сапун?
Но тое не е се, во видеото погледнете ги сите начини на кој можете да го искористите сунѓерот.

Повеќе рецепти на Готви.мк:

ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид

Ремек дело во кујната: Леб од банана

Тазе домашен леб

ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси

Домашниот леб на мајче Вера

Полнет запечен леб

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта

Црно бела торта