ПО СВЕТСКИ РЕЦЕПТ: Совршена тава со најубав дресинг

ПО СВЕТСКИ РЕЦЕПТ: Совршена тава со најубав дресинг

Ако сакате нешто вкусно, ново, необично и лесно, се што ви треба е да земете авокадо, зеленчук и материјал за највкусен дресинг и ќе добиете полнето авокадо во тава по најдобар рецепт.
Ова е се што ви треба:

 Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?