Како да направите здрави ПРОТЕИНСКИ палачинки на повеќе начини?! (ВИДЕО)

Како да направите здрави ПРОТЕИНСКИ палачинки на повеќе начини?! (ВИДЕО)

Пробајте ги следниве четири начини за правење на овие популарни палачинки.

За секој рецепт потребни ви се банани и јајца.

На видоето во прилог погледнете ги рецептите за класични банана палачинки, боровница-банана палачинки, палачинки со црно чоколадо и палачинки со цимет.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

 

singlepost_text