Ќе заборавите на се друго: Кога ќе споите компир и макарони имате скапоцен ручек

Ќе заборавите на се друго: Кога ќе споите компир и макарони имате скапоцен ручек

Ако сакате нешто ново, вкусно и лесно, ви нудиме компир со макарони. Ова е совршен рецепт, а се е прикажано во видеото.

 

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text