Ви требаат картон и фолија – направете ги највкусните лепињи

Ви требаат картон и фолија – направете ги највкусните лепињи

Ако сакате да направите вкусни лепињи, тигаш ви треба сад, картон и фолија. Ова е постапката, потоа прсти ќе излижете:

Повеќе на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула