ФОТО: Водителката на „Брза Кујна” ја покажа сестра и

ФОТО: Водителката на „Брза Кујна” ја покажа сестра и

Убавата водителка на Брза Кујна, хит кулинарското шоу на Сител ТВ, ја покажа сестра си. На Инстаграм Пановска објави фотографија од нејзината сестра и од неа, а судејќи по фотографијата многу се слични.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Баклава

Баклава со вишни

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди

„Катица“ торта

Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта