НЕМА МАКА И ПЕЧЕЊЕ: Торта со еурокрем готова за секунда

НЕМА МАКА И ПЕЧЕЊЕ: Торта со еурокрем готова за секунда

Направете брза и вкусна торта со еурокрем без печење и мака.Ова е се што ви треба и начинот на подгототовка:

 

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?