ОВА Е НЕВЕРОЈАТНО ВКУСНО: Кремаст чоко-ванила колач

ОВА Е НЕВЕРОЈАТНО ВКУСНО: Кремаст чоко-ванила колач

Совршено вкусно, совршен спој на ванила и чоколадо. Направете колач кој се топи во устата.
Ова е се што ви треба:
Погледнете го рецептот ТУКА.

 Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?